RSS лента

Кредитування в банку «Хрещатик»

Карткові кредити

Кредитний ліміт на зарплатну картку

Кредит (кредитний ліміт) для фізичних осіб — працівників підприємства, де впроваджено безготівкову виплату заробітної плати за допомогою платіжних карток, емітованих банком «Хрещатик» сумою до чотирьох середньомісячних надходжень терміном до 24 міс. Оформити цей кредит можливо навіть у разі наявності діючого кредиту по одній з кредитних програм «Хрещатика». Банк самостійно розраховує можливу максимальну суму кредиту.

Кредитний ліміт на пенсійну картку

Кредит (кредитний ліміт) для фізичних осіб — клієнтів банку, які відкрили спеціальні карткові рахунки для отримання пенсій. Прозора відсоткова ставка без будь-яких додаткових комісій. Оформити цей кредит можливо навіть у разі наявності  діючого кредиту по одній з кредитних програм «Хрещатика». Банк самостійно розраховує можливу максимальну суму кредиту.

Кредитний ліміт під заставу депозиту

Клієнти банку, які розмістили тимчасово вільні кошти на вкладних рахунках банку та отримують відсотки на карткові рахунки банку, а також клієнти, котрі запропонували в заставу депозит, який є власністю майнового поручителя. Оформити цей кредит можливо навіть у разі наявності діючого кредиту по одній з кредитних програм «Хрещатика». Банк самостійно розраховує можливу максимальну суму кредиту.

Кредит для працівників комунальних підприємств

Кредит (кредитний ліміт) для фізичних осіб — працівників комунальних підприємств, де впроваджено безготівкову виплату заробітної плати за допомогою платіжних карток, емітованих банком «Хрещатик». Оформити цей кредит можливо навіть у разі наявності  діючого кредиту по одній з кредитних програм «Хрещатика». Банк самостійно розраховує можливу максимальну суму кредиту.

Кредит для працівників соціальної сфери

Кредит (кредитний ліміт) для фізичних осіб — працівників соціальних служб, де впроваджено безготівкову виплату заробітної плати за допомогою платіжних карток, емітованих банком «Хрещатик». Оформити цей кредит можливо навіть у разі наявності діючого кредиту по одній з кредитних програм «Хрещатика». Банк самостійно розраховує можливу максимальну суму кредиту.

Кредит «Здорове життя»

Кредит (кредитний ліміт) за картковими рахунками для придбання медикаментів і товарів медичного призначення в аптечній мережі КП «Фармація».

Споживчі кредити

Кредит під заставу депозиту

Сума кредиту — до 90% від суми депозиту, наданого в заставу.

Кредит готівкою

Форма надання кредиту — готівкою через касу банку або шляхом оплати платіжних документів позичальника з його позичкового рахунку, відкритого у банку, перерахування на поточний (картковий) рахунок позичальника.

Кредит, забезпечений іпотекою

Сума кредиту — до 60% оціночної (ринкової) вартості запропонованого в іпотеку майна, але не більше 200 000 грн.

Кредит на купівлю товарів і послуг від партнерів банку

Партнерами банку «Хрещатик» є юридичні та фізичні особи — підприємці, які мають відкриті рахунки в банку та здійснюють діяльність у сфері надання послуг або торгівлі.
Галузі, в яких працюють партнери банку: туристична діяльність, медичні послуги, торгівл’ одягом, побутовою технікою, меблями, автотоварами, будівельними матеріалами, ювелірними виробами та ін.

Іпотечні кредити

Довгостроковий кредит «Державний стандарт»

Довгостроковий кредит надається позичальнику для придбання (набуття) у власність житла (жилого будинку або квартири) з метою постійного проживання або здачі в оренду та/або на поліпшення житлових умов під заставу нерухомого майна.

Кредит для придбання житла, що перебуває на балансі банку

Сума кредиту — до 70% вартості нерухомості, що купується за рахунок кредиту.

Оренда житла з правом викупу (лізинг житла)

Викуп нерухомого майна житлового призначення, прийнятого на баланс банку в рахунок погашення кредитної заборгованості, за договором оренди житла з правом викупом

Кредит для придбання новозбудованого житла у Києві

Іпотечний кредит для придбання житла в новозбудованих жилих будинках у м. Києві за адресами: пров. Коломийський 17/31-А, вул. Краснова, 19 та вул. Бориспільська (Санаторна), 4.

Кредит для придбання новозбудованого житла у Сумах

Іпотечний кредит для придбання житла в новозбудованому жилому будинку за адресою: м. Суми, вул. Новомістенська, 8.

Кредит для придбання новозбудованого житла в м. Городенка Івано-Франківської області

Іпотечний кредит для придбання житла в новозбудованому жилому будинку за адресою: Івано-Франківська обл., м. Городенка, вул. Затишна, 5Г.

Кредит для придбання житла на вторинному ринку нерухомості

Ліміт кредитування — до 70% вартості нерухомості, що купується за рахунок кредиту, але не більше 1 000 000 грн залежно від місця розташування нерухомості.

Кредит для придбання житла на первинному ринку нерухомості

Ліміт кредитування — до 60% вартості нерухомості, що купується за рахунок кредиту, але не більше 1 000 000 грн залежно від місця розташування житла, що будується.

Автокредити

Авто в кредит

Сума кредиту — до 70% від наданого в заставу майна відповідно до рахунку фактури чи договору купівлі-продажу, але не більше 250 000 грн.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: