RSS лента

Лабораторна 7

Створення форми
При створенні форми зручно користуватися діалоговим вікном Нова форма . Створити форму можна виділивши таблицю або запит в базі даних і вибрати команду «Форма»  у меню «Вставка» ;

 


Створення форми за допомогою майстра

Використання майстра — один з найбільш простих способів створення форми.

Щоб відкрити «Майстра форм» потрібно на вкладці «Вставка» обрати поле «Мастер форм» та пройти всі етапи створення форми за допомогою майстра форм.

При натисканні «Мастер форм» відкривається діалогове вікно де потрібно обрати поля для форми.

Обравши потрібні поля переходимо на наступний етап, де потрібно обрати потрібний зовнішній вигляд форми. Форма може бути в один стовбчик, стрічкова, таблична та вирівняна.

На завершальному етапі надаємо ім’я формі та обираємо подальші дії з формою. Можна відкрити форму для перегляду даних чи змінити макет форми. І натискаємо кнопку «Готово».

Створення форми в режимі конструктора
Режим конструктора надає найбільші можливості по створенню і редагуванню форми.
Форма може бути розділена на 5 частин: «Заголовок форми» , «Верхній колонтитул», «Область даних» , «Нижній колонтитул» і «Примітка форми» .
При виводі на друк багатосторінкової форми заголовок відображується лише на першій сторінці, а примітка внизу останньої сторінки. Можна не використовувати у формі заголовок, колонтитули і примітку.
Елементи управління форми розташовані в області даних. Ви можете переміщати вертикальну лінію, що показує розташування правого поля форми, і горизонтальну лінію, що відзначає положення нижнього поля форми.
У вікні конструктора форми видно лінії сітки, розташовані на відстані одного сантиметра один від одного. По лініях сітки зручно вирівнювати стовпці і рядки елементів управління.


Аби ввести кнопку у форму, клацніть її кнопкою миші, перемістіть мишу на місце розташування у формі і, утримуючи такою, що натискує кнопку миші, задайте розміри кнопки.

Якщо необхідно ввести одну і ту ж кнопку в декілька місць форми, то двічі клацніть кнопку на панелі елементів. Для припинення роботи з кнопкою натискуйте клавішу Esc.
Аби створити підлеглу форму, що відображується в режимі таблиці, перетяніть таблицю або запит з вікна бази даних у форму в режимі конструктора. При цьому автоматично запускається майстер створення підлеглих форм.

 

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: